«Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы білім бөлімі Байсуат ауылының бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа села Байсуат отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области»

2019 жылға мемлекеттік қызметтер көрсету туралы есеп

10.02.2020

«Байсуат  бастауыш мектебі » коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының 2013 жылдың 15 сәуірдегі «Мемлекеттік қызметтер туралы» Заңына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін білім ұйымы.

Коммуналдық мемлекеттік мекеме 3 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: электронды, қағаз түрінде.

2019жылы 4 қызмет  білім бөлімі арқылы көрсетілген.

2 Оқу орындары арасында аудармаға қужаттарды қабылдау.

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде көрсетіледі.

2019жылы   0 қызмет мемлекеттік орган арқылы көрсетілген

3. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

2019жылы   0 қызмет мемлекеттік орган арқылы көрсетілген.

4. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны:қағаз түрінде көрсетіледі.

2019 жылы 0   қызмет  мемлекеттік орган арқылы көрсетілген..

«Байсуат бастауыш  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 2019 жылдың 1 қантар айынан 31 желтоқсан айы аралығында қызмет алушылар тарапынан шағым түскен жоқ.

Байланыс телефондары:

А. Байсуат қ, А.Кунанбаева 19 «Байсуат  бастауыш мектебі»ММ

тел.5-20-01

Құжаттарды қабылдау жұмыс күндері, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 9.00-ден 18.00 ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін.

Заведующая школой:                 Т.В. Ракецкая